dansanka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

yılbaşı partisi hakkında

2 posters

yılbaşı partisi hakkında Empty yılbaşı partisi hakkında

Mesaj tarafından can saraloglu Ptsi Ocak 07, 2008 1:51 pm

Kimse alınmasın ama yılbaşı partisinde gördüklerimi söylemem gerek.Dansankanın yılbaşı partisine geldik ama yarım saat anca durduk.Çünki içerisi ana baba günü gibiydi dansçı ve ya tanıdıklardan ziyade kızılayda sesi duyan gelmiş gibiydi.Bi dahaki parti az kişi olsun ama tanıdıklar yada hakkaten dans etmeye ve ya gerçekten eğlenmeye gelmiş olanlar olsun.Ayrıca mekanın büyüklüğünden dolayı salon içinede görevli koymanız gerekiyodu beyler sizde görmüşünüzdür ama ben bizzat yaşadım.Oraya gelen bi erkek grubu ve başkaları içkiyi abartmış sınırı geçmiş etrafa çıkarmaya başlamışlardı içlerinden bi taneside misafirimin koluna çıkardı.Ben arkadaşlarımla o çucuğa gerekeni yapardım ama sırf ev sahibi sizsiniz ve çocuklarda -öğrendiğim kadarıyla dansankadanmış- bizden diye ses çıkarmadım mecbur partiyi terk etmek zorunda kaldık eğer sabaha kadar kalsaydık daha neler görcektik kimbilir.Son olarak küçük bi detay 11 e kadar latin müziği çalcak diye biliyodum o yöndende hayal kırıklığına uğradım.Bi 15 dakka latin dansı yapsam gene içim yanmazdı Smile .Partiye 3 arkadaşımla geldim yarım saat anca durduk,verdiğimiz paranın derdinde değilim ama dansankanın bi dahakine kendini affettirceğine inanıyorum.İyi çalışmalar...
can saraloglu
can saraloglu
takılanlar

yılbaşı partisi hakkında Empty Geri: yılbaşı partisi hakkında

Mesaj tarafından admin Salı Ocak 08, 2008 11:53 pm

kusan arkadaş adına özür diliyorum Smile. diğer konularda yanılıyorsun biraz. bizden 6 ve cafe çalışanları ile toplam 12 çalışan vardı.yabancı gelmemesi için kapıda bizzat kendimiz durduk. hatta bizim okuldan gelen bazı grupları dahi içeri almadık. ama görüntü olarak katılımcılar hakkında söylediğin doğru. gece polis gelip kimlik kontrolü yaptı ve temiz dedi. üstüne kendim müziği kesip tek tek öğrenci kimlik kontrolü yaptım. ama hepsi ank. üniversite öğrencisi çıktı. kimliği olmayanlar da topluluktakilerin arkadaşları.
admin
admin
Admin

https://dansanka.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından admin Çarş. Ocak 09, 2008 12:07 am

şu anda okulun en gözde topluluğuyuz. mediko bizim topluluğu baz alarak topluluk yönergesi hazırlıyor. 400 ü bayan 600 üyemiz var. çoğunu da bizzat tanıyorum. eğer bu kişiler faaliyetlere sahip çıkıp katılırlarsa kamplardaki gibi daha kaliteli bir ortam yakalayacağımıza inanıyorum. onun dışında 400 sarhoşlu yılbaşı partisinde 4 kişinin kusmasını makul karşılayabilirim. çoğu hazırlık öğrencisi. en azından benim koluma kusmadı Smile arkadaşından özür diliyorum.şanssızlık gerçekten. latin müziği de çalmıycaz demiştik insanlara.her ay dans partisi yapıyoruz zaten.bu özel bi gün diye dj getirdik. ama bu benim gönlümden geçen değil Smile keşke dj e verdiğimiz parayı sana verseydik latin çalsaydın Smile. kampda iki gece parti var bu sefer insanları dinlemiycem latin doldurucam Smile
admin
admin
Admin

https://dansanka.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından can saraloglu Çarş. Ocak 09, 2008 4:26 pm

Neyse iyi eğlenmişinizdir umarım.Ama bi dahakine latin istiyoruz ona göre Smile Hadi kolay gelsin
can saraloglu
can saraloglu
takılanlar

- Similar topics