dansanka
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DANSANKACILAR PROFİL KISMI

+6
garion
aynur
GoxHell
ozge.bozkurt
cgdscelik
can saraloglu
10 posters

DANSANKACILAR PROFİL KISMI Empty DANSANKACILAR PROFİL KISMI

Mesaj tarafından can saraloglu Perş. Ara. 13, 2007 9:33 pm

SLM DANS SEVERLER ADIM CAN .ANKARA ÜNİVERSİTESİ ZİRAAT FAKÜLTESİNDEYİM.EĞİTİM SÜRECİM PEK PARLAK DEĞİL 4 SENEDİR 1.SINIFTAYIM Shocked FOBİM YOK HOBİLERİM İSE AMERİKAN FUTBOLU,HOKEY,BODY,DANS,KAYAK,GİTAR,SAZ... lol! YETER BU KADAR HERALDE NEDEN SINIFTA KALDIMI ANLAMIŞSINIZDIR.SON OLARAK 21 YAŞINDAYIM,ARTVİNLİYİM,BEŞİKTAŞLIYIM,BEKARIM Cool BU KADAR TANITIM YETER HERALDE SIRA SİZDE BUYRUN cheers
can saraloglu
can saraloglu
takılanlar

DANSANKACILAR PROFİL KISMI Empty Geri: DANSANKACILAR PROFİL KISMI

Mesaj tarafından cgdscelik Perş. Ara. 13, 2007 9:57 pm

hımm aslinda guzel bi baslik herkes kendisinden bahsetsin guzel olur

bende hic teklemeden gidiyorum bakalim 3 oldum istatistikteyim bukadar faaliyetin pesinde kosturupta nasil hala derslerimden kalmiyorum bende anlamiyorum:D demekki faal olmak bahane degil can hehehe benim fobim var 1metre kupten dar yerlerde afakanlar basiyo klostrofobim var anlicaginiz onun disinda bisey yok ilgi alanlarim dans muzik spor mersinliyim ihtiyarladim 22 oldum bu sene baska bisey goremedim yukardan kopya cekiyorum Very Happy ha bide bekarim
cgdscelik
cgdscelik
yazmaya baslayanlar

Mesaj tarafından ozge.bozkurt Cuma Ara. 14, 2007 11:15 pm

bende siyasal bilg fakültesi işletme-4teyim.. henüz çok gencim.. bu aralıkta 20'im bitecek lol! artvinliym.. (gerçi bana kalsa istanbulluyum) yukardaki arkadaşla partner olmak suretiyle yanılmıyorsam 2005 kasımından beri dansla uğraşmaktayım.. bu kadar şimdilikk
ozge.bozkurt
ozge.bozkurt
takılanlar

Mesaj tarafından GoxHell C.tesi Ara. 15, 2007 3:47 pm

slm, ben de göksel...
başkent üniversitesi elektrik elektronik mühendisliğindeyim. kaçıncı sınıfım 3.5tan 4, 2000girişliyim hala bitiremedim Smile
hiphop R&B falan dinlerim artık Latin'e de el attık hayırlısıyla...
GoxHell
GoxHell
takılanlar

Mesaj tarafından aynur Cuma Ocak 04, 2008 12:39 am

ben de gazi unv. esli danslardanım,cagdas sayesinde sizin toplulugu tanıdım ve kendimi fahri uye olarak nitelendiriyorum Smile 1 seneden biraz fazla bi suredir esli danslarla ilgileniyorum ve cok seviyorum..uluslararası iliskiler 4. sınıftaym ama mezun olamıyorum, seneye insallah Smile bu donem bi tek dans gecenize katılabildim ama ilerleyen zmnlarda diger etkinliklerinize de katılabilirim insallah..bi gun bi dersinize katılmıstım, orda bana cok iyi davranan arkadaslara tesekkur ediyorum Smile tekrar gorusmek uzere...
aynur
aynur
takılanlar

Mesaj tarafından garion C.tesi Ocak 05, 2008 2:02 pm

Ben deniz hukuk 2 deyim yaklaşık 1 bucuk see oldu sanırsam dansla tanısalı eglenceli guzel biraz daha dans agırlıklı organizasyonları kim istemez!! herkese selamlar...

garion
takılanlar

Mesaj tarafından Osman Apo Ptsi Ocak 07, 2008 6:47 am

Ölü burası yaa, çok üzüldüm radyo da yayın yapmıyor zaten. Sad Crying or Very sad
Osman Apo
Osman Apo
takılanlar

Mesaj tarafından cgdscelik Ptsi Ocak 07, 2008 12:43 pm

yawru radyo yayain yapiyoda siz yaptigi zamana denk gelmiyosunuz demekki:) bizler aksam gec saatte eve giden insanlar olunca radyoda 10 gibi falan yayina giriyo Wink
cgdscelik
cgdscelik
yazmaya baslayanlar

Mesaj tarafından sirius-99 Perş. Ocak 31, 2008 5:22 pm

bende doğuşş ankara üniversitesi astronomi ve uzay bilimleri bölümündeydim (2000-2008) bikaç sene daha sıksaydım kendimi prof. yapacaklardı Wink bu dans işine de 2006 kasımda okulda sosyal aktivite olarak başladım.baktım hoşuma gitti şubatta da stüdioda teknik ders almaya başladım Smile bikaç haftaya kadar gidiyorum ama ne dansı ne de sizi hala bırakamadım.bi kere başladımı bırakılamayanlar listesine sigaradan sonra dansankayıda eklemek lazım Very Happy
sirius-99
sirius-99
takılanlar

Mesaj tarafından zynp Ptsi Şub. 18, 2008 5:19 pm

ben zeynep,, kimya mühendisliğindeyim(3). 2 buçuk senedir dans ediyorum ve bu süre zarfı boyunca topluluk adına az çok bişeyler yaptığımı düşünüyorum..(eski üyeler bilir:)) dans etmeyi seviyorum,bence eğlenceli.. Wink
zynp
zynp
takılanlar

Mesaj tarafından emrah ates cakmak Ptsi Mart 31, 2008 1:54 am

adim yanda cikar diye yazmasam mi acaba ? beni eski uyeler ve kurucu uyeler bilir zaten sonrasininda bilmesine gerek yok ben sayi arttikca orjinalinin bozulacagini dusunenlerdenim.Kurucu kadro olarak gordugum canlarimi cok seviyorum her insanin yasamasi gereken dostluklarsiniz.Ne zaman elimden ne gelirse her zaman varim ama balik temizlemem bir daha:))))

emrah ates cakmak
takılanlar